KG METAL KONİK BÜKME

info@silindir.com.tr

+90 232 375 8283

+90 532 131 1355

WhatsApp

Konik Bükme Fason Konik Bükme  CNC Silindir Konik Bükme Krom Konik bükme Paslanmaz Konik Bükme Metal Demir Alüminyum Hardox Silidir Konik Bükme işleri İzmir

Ana Sayfa Hakkımızda Hizmetler Makine Parkuru Kalıplarımız Galeri Videolar İletişim

Hakkımızda sayfasını yapılandırırken çok düşündüm. Misyonumuzu, vizyonumuzu, amacımızı nasıl ifade ederiz. Bunu yaparken gösterişli, abartılı, yuvarlak kelimelerden uzakta, net ve anlaşılır olmak istedik. En sonunda düz metin halinde, sohbet eder gibi misyonumuz vizyonumuz, tosyonunumuz başlıkları altında saçmalıklarla zamanınızı almadan konuyu açıkça yazmak istiyoruz. Neredeysek, neyi neden yapıyorsak onu yazıcım, ne fazla ne eksik. Ayrıca beraber çalışmaya başladığımızda ekip olarak aynı mantıkla hareket ettiğimizi, belirttiğim samimiyetimizi göreceksiniz.

KG Metal işleri 2002 yılında aktif olarak faaliyetlerine başladı. Amaç olarak sıradan çelik kıvrım ve büküm işleri yapmanın haklı gururunu yaşayan KG Metal işleri üretmek değil, tam aksine kişiye kurama özel KG Metal işleri Kıvırma bükme geliştirmek üzere yola başlamış bir firmadır. % 100 Müşteri memnuniyeti hedefimiz bize biraz zaman olarak pahalıya patlasa da bu hedefimizden asla vaz geçmedik. Bizim işimiz ancak siz bitti diyince biter politikasını belirleyerek ve paranın önemini bilerek !!! İş çözümleri yaratmak konusundaki yolumuza devam ediyoruz…

Bu kadar çaba, delice çalışma azmi, müşteri memnuniyeti için üstün gayretin amacı nedir? Bu web sayfanın bu kısmını oluştururken tam 7 defa metin değiştirdim. Bir sürü kimsenin anlamayacağı süslü kelimelerle bezeli sözcük yazdım. Vizyonumuz, misyonumuz projelerimiz, prensiplerimiz ve amacımız vardı. Sonra samimiyet ağır bastı. Gerçek: amacımızı neden sizden gizleyelim ki; Hiçbir firmanın dile getirmediği, samimi şekilde, dürüstçe kimsenin yazmadığı tek şey için; PARA. Para için buradayız.. Türkiye'nin en büyük firmalarının, mahallemizdeki bakkal amcanın, sizin, her bir bireyin, her bir ticari işletmenin olduğu gibi birinci hedefimiz para kazanmak. Tabiî ki bunu hakkıyla kazanarak ve müşterilerimize kazandırarak, hizmetlerimize katma değer ekleyerek, sektörde farklılıklar oluşturarak sağlamak istiyoruz. Müşterilerimiz memnun oldukça amacımıza bir adım daha yaklaşırız bilinciyle hareket ediyoruz.. Müşterilerimizin ödedikleri her kuruşu hak etmek için her gün çalışıyoruz.

metal bükme işleri budur. Bize bir dostunuzdan veya ortak iş partnerlerimizden veya aslı işimiz olan google veya diğer arama motorlarından ulaştınız.. Buraya Kadar Okuyup Vakit Ayırıp Samimiyetimizi Paylaştığınız İçin Teşekkürler…..

Saygılarımla….


Koray GÜRBÜZ

 

 

Alüminyum Bükme Alüminyum Kıvırma
Boru Bükme Boru Kıvırma
Bükme Kıvırma
Galvaniz Bükme Galvaniz Kıvırma
Hardox Bükme Hardox Kıvırma
Kazan Bükme Kazan Kıvırma
Kompozit Bükme Kompozit Kıvırma
Konik Bükme Konik Kıvırma
Köşebent Bükme Köşebent Kıvırma
Krom Bükme Krom Kıvırma
Lama Bükme Lama Kıvırma
Malafa Bükme Malafa Kıvırma
Metal Bükme Metal Kıvırma
Npi Bükme Npi Kıvırma
Npu Bükme Npu Kıvırma
Paslanmaz Bükme Paslanmaz Kıvırma
Profil Bükme Profil Kıvırma
Saç Bükme Saç Kıvırma
Serpantin Bükme Serpantin Kıvırma
Silindir Bükme Silindir Kıvırma
Tank Bükme Tank Kıvırma
Yarım Boru Bükme Yarım Boru Kıvırma
 
 
 

 

 

 

 

Konik Bükme

Firması Olarak Biz

Konik Bükme silindir Konik Bükme CNC Konik Bükme Fason Konik Bükme Krom Konik Bükme Paslanmaz Konik Bükme Metal Konik Bükme Demir Konik Bükme Alüminyum Konik Bükme İzmir Konik Bükme Hardox Konik Bükme Konik Bükme fiyatı Konik Bükme işleri Konik imalatı Konik parçalar Konik çeşitleri farklı Konik Bükme Tank Konik bükme kazan Konik Bükme Krom Tank Konik Bükme Paslanmaz Tank Konik Bükme Firması olarak Konik Bükme (redüksiyon büküm) işlemini hassasiyetle gerçekleştirmekteyiz Müşterilerimiz istediği ölçüleri bize iletip Silindir Konik İmalatını bitmiş halde bizden teslim alırlar Konik bükme işi herkesin yapamayacağı, bir iş değildir Türkiye’de Silindir Konik Büken Yerler oldukça azdır Çoğu zaman bükülmeyi denenen ve farklı firmaların şekiller alan bozulmuş silindir Konikleri düzeltip Müşterilerimize veya meslektaşlarımıza sunmuşuzdur Özellikle malzeme kalınlığı fazla olan silindir Konik bükümlerde makinelerinizin silindir Konik büküme uygun ve çok kuvvetli olması gerekmektedir Şirketimizin kendi bünyesinde kendine has özelliklere Şahinler metal firmasının üretmiş olduğu makineler sayesinde silindir Konik Bükme imalatını kolaylıkla yapmaktayız Ayrıca bu durumdan mütevellit şirket olarak gurur duyuyoruz Konik Bükme işi ile ilgili tecrübeli bir firma arıyorsanız KG METAL İŞLERİ Bükme kıvırma Firması ile iletişim kurup en doğru seçimi yapmış olacaksınız Türkiye genelinde en iyi hizmeti verebilmek için son derece hassas çalışmalar yapmaktayız En ileri teknolojik gelişmelerle hizmet veren şirketimiz müşterilerin istediği ölçülerde sonuç verecek ürünleri ortaya çıkarabilmek için hassasiyetle çalışmakta ve memnuniyetin en iyi şekilde sağlanması açısından emek vermektedir Hızlı çalışan eleman kadrosu ile her türlü silindir Konik Büküm krom saç silindir Konik kıvırma 37.42.52 Konik Bükme işini istenilen zamanda teslim etme anlayışını ön planda tutan şirketimiz tecrübelerini arttırmaya devam etmektedir İstemiş olduğunuz her türlü Özel İmalat, malzeme temini gerçekleştirilerek siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır Müşterilerimizin bizi getirdiği bu özel noktada tercih edilebilirliğimizin artması açısından teknolojik gelişmeleri her zaman takip edeceğimizi belirtmek isteriz.